18. Morávka v Dobré
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 130 cm, výška: 95 cm, rámování: 107 x 142 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč