17. K. Wolfram - Vila u moře
Signováno vlevo dole, rámováno
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč