17. Říční krajina s rybářskými čluny

signováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 21,5 cm, výška: 14 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:08 SEČ

Zbývá: 17d 9h 4m 17s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč