17. Říční krajina s rybářskými čluny
signováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 21,5 cm, výška: 14 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč