12. Šašek
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 78 x 67 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč