162. Loutka
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 2016
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 40 x 47 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč