38. Klaun
Autor: Zdeněk Vacek
(1940 Zábřeh)
Olej na sololitu, na rámu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 71 cm
Konec dražby: 24.09.2017 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč