Žena v šátku

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 24,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 43 x 31,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč