Vysoké Tatry

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

signováno vpravo dole tužkou, dar herečky Zity Kabátové své sestřenici Lídě Kábátové, od které získal lept poslední majitel
Technika: lept na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 41 x 32 cm

Konec dražby: 15.06.2021 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč