81. Prašná brána

Autor: Bohumil (Klimeš) Kozina
(1881 Kaňk - 1949)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 07 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 11 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč