170. Muž s knírkem
fotografie v embosované původní paspartě, zaskleno a rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 55 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč