170. Zátiší s melounem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 56 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč