Lodě v přístavu

Autor: Karel Souček
(1938 Beroun)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1962
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 62 x 71 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 11.05.2020 20:05 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat