6. Závodská ulice
Autor: Karel Souček
(1938 Beroun)
signováno a datováno na reversu vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 78 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč