Trosky

Autor: Jindřich Schmidt
(1897 Hořiněves - 1984 ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1965
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 50 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč