122. Cesta k Bouzovu
Autor: Karel Homola
(1897 Bohdíkov - 1972 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olejová tempera
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 80 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč