109. V klobouku s dýmkou
Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 40 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč