121. Žena s květem vanilky
Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)
signováno vravo a datováno vlevo nahoře, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1986
Šířka: 65 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 79 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč