2. U okna
Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 65 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 69 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč