64. Svatební dary
Autor: Antonín Lukavský
(1947 Hradec Králové)
signováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 77 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč