Chalupy u rybníčku

Autor: Oldřich Müller

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 27.01.2020 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč