3. Cesta
Autor: František Zobač
(? Vysočina - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 63 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč