Pohled na Vysočinu

Autor: ? Kaštánek

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 84 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč