169. Květina ve váze
Autor: Helena Puchýřová
(1946)
signováno vlevo dole, pošk. rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 42 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč