Květina ve váze

Autor: Helena Puchýřová
(1946)

signováno vlevo dole, pošk. rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 42 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč