161. Kluk u vody
Autor: Bohuslav Rychlink
(1921 Častolovice (Rychnov nad Kněžnou) - 1988 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč