Na procházce

Autor: Bohuslav Rychlink
(1921 Častolovice (Rychnov nad Kněžnou) - 1988 Praha)

Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 05.10.2020 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč