68. Kytice
Autor: Bohuslav Rychlink
(1921 Častolovice (Rychnov nad Kněžnou) - 1988 Praha)
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 38 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 23.11.2021 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč