95. U lesa
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 08.06.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč