Slovenský Ráj Ihla

Autor: Václav Beneš
(1908 Veselá (Rokycany) - 1984 Mirošov (Rokycany))

signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek z roku 1940, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 83 x 62,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč