Před jarem

Autor: Bedřich Mudroch
(1898 Bavorov (Strakonice) - 1962 Mladá Boleslav)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu také autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 72 cm, výška: 58 cm, rámování: 65 x 78 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč