125. Domácí drůbež
Autor: Alfred Prehn
(1880-1900 - ?)
signováno vlevo dole, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 34 cm, rámování: 42,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč