172. Konvolut 3 ilustrací
Konvolut třech ilustrací. Na jedné z ilustrací signováno vpravo dole A. Wagner. Na druhé vlevo dole a na třetí je ilustrace bez signatury. Rozměry jsou od 20,5 x 11,5 cm do 22 x 17 cm
Technika: akvarel
Konec dražby: 08.11.2021 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč