Konvolut 3 ilustrací

Konvolut třech ilustrací. Na jedné z ilustrací signováno vpravo dole A. Wagner. Na druhé vlevo dole a na třetí je ilustrace bez signatury. Rozměry jsou od 20,5 x 11,5 cm do 22 x 17 cm
Technika: akvarel

Konec dražby: 08.11.2021 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč