172. Mlýn
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 15 x 20 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč