1552. Kvetoucí stromy
Autor: Vojta Kyncl
(1908 Chlumětín (Žďár nad Sázavou) - 1979 ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 64 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč