1554. Beatrice
Autor: Arthur von Ramberg
(1819 Vídeň - 1875 Mnichov)
kolorovaná mědirytina, papír mírně zažloutlý, fleky, signováno vlevo dole, vpravo dole mědirytec A. Schultheiss
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 24 x 18 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč