Pod vrchem

Autor: Jindřich Hegr
(1933 Svratouch - 2015)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štíte, pochází z pozůstalosti klavírního virtuosa Josefa Hály, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 37 cm, výška: 53 cm, rámování: 72 x 55 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč