Interpolace

Autor: Lutobor Hlavsa
(1924 Praha - 2015 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno, pochází z pozůstalosti klavírního virtuosa Josefa Hály
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 52,5 x 77,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč