4. Informel II.

Autor: Lutobor Hlavsa
(1924 Praha - 2015 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře
Technika: olej na dřevě, datace: 1965
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 40 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč