U vody

Autor: František Myslivec
(1890 Brno - 1965 ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 45,5 x 55 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč