103. U vody
Autor: František Myslivec
(1890 Brno - 1965 ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 45,5 x 55 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč