113. Na pobřeží
Autor: František Myslivec
(1890 Brno - 1965 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 41 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč