3. U vody
Autor: František Myslivec
(1890 Brno - 1965 ?)
signováno a datováno vpravo dole, karton zvlněný, zasklenoa rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1946
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč