174. 3 ks kreseb
volně ložené kresby, signované, v papírové paspartě. 3 kusy.
Rozměry:
10 x 12cm
11 x 15cm
21 x 27cm
Rozměry:
10 x 12cm
11 x 15cm
21 x 27cm
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Rámování: volně
Konec dražby: 13.12.2018 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč