182. Řeka
Autor: Georgi Christov
(1897 Slivno, Bulharsko - ?)
signováno vlevo dole, datováno 52
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 30 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 51,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 26.09.2017 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč