173. Krajina - S. Hudeček
Signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč