174. Rám
černý lakovaný rámeček s vnitřní zlacenou linkou, mírně poškozen
Šířka: 50 cm, výška: 36,7 cm, rámování: 41,2 x 54,2 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč