Šmejkal - Květiny ve váze

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 34 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč