173. Šmejkal - Květiny ve váze
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 34 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč