173. Ve městě
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč